Hakkımızda

    1994 yılında Bursada iki kardeş olarak yola çıktığımız firmamız jakar ve armül tezgahlarında ev tekstili , bayan giyim, çocuk giyim , bebek giyim ve gelinlik kumaş alanında faaliyet göstermektedir. Gerek yurt içi , gerekse yurtdışında aktif rol üstlenen firmamız günümüz değerlerine uygun ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile yenilikçi bir rol üstlenmiştir.

    Yatırımlarını arge doğrultusunda yapan firmamız daima yenilikçi ve ileriye dönük katma değerli ürünlere önem vermektedir. Firmamız 1998 yılında kendi makine parkurunu oluşturup, 2001 yılında kurumsallaşma ve tesisleşme yatırımına yönelmiştir. Firmamız iplik ithalatı ve yerli üreticilerden hammadde temin etmektedir. Tesislerinde itinalı iplik hazırlama ve dokuma işlemleri yapmaktadır. Firmamız kendi iştiraki olan boyahane tesislerinde mallarına boya-apre yaptırmaktadır.

     Desen atölyemizde oluşturulan özgün tasarımlar özel renk laboratuarlarında hassasiyetle çalıştırılarak üretilen kumaşlarımız BEYCEM Ve HAPPYLINE markaları ile Türkiye ve uluslararası ortamda tasarım tescilleri ile korunmaktadır .


Şirketimiz

ŞirketKonumu

Adres: 2. Sanayi Bölgesi Kale Mh. Güner Sk. No:1 16280 Kestel/Bursa

Telefon: (0224) 374 0048

Email:info@beycemtekstil.com.tr


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma - 9:00-18:00

Cumartesi - 9:00-15:00

Pazar - Kapalı